Terrence Ross na radarze New Orleans Pelicans

2

New Orleans Pelicans chcąc dodać nieco głębi w składzie rozpoczęli poszukiwania wingmana dostępnego w wymianie. Według najnowszych ligowych doniesień ich wybór padł na rozgrywającego całkiem dobry sezon Terrence’a Rossa z Orlando Magic.

Magic powoli wypadają z walki o tegoroczne playoffy, a Ross już w najbliższe wakacje zostanie wolnym agentem, dlatego dla ekipy z Florydy może to być ostatni moment, aby pozyskać za niego cokolwiek w zamian – na razie Magic oczekują za 28-latka pierwszorundowego picku w Drafcie, jednak zapewne im bliżej będzie lutowego trade deadline tym bardziej oczekiwania Magic mogą spadać.

Wcześniej Pelicans próbowali pozyskać Kelly’ego Oubre z Wizards, ale on ostatecznie w ramach wymiany trafił do Phoenix Suns. Ross może być dla Pelikanów nawet ciekawszą opcją – w tym sezonie zdobywa najlepsze w karierze 13,2 punktu i dokłada do tego 3 zbiórki i 1,5 asysty na mecz.

Poprzedni artykułJ.J.Barea nie zagra już w tym sezonie
Następny artykułWake-Up: 44 punkty Griffina w rewanżu na Clippers. 27/27 Townsa przeciwko AD. Frustracje Irvinga

2 KOMENTARZE

  1. Magic powoli wypadają z wyścigu o playoffy? Magic tracą 1 zwycięstwo do 8 miejsca na wschodzie. Pelicans tracą 3 zwycięstwa do 8 miejsca. Bilans oba kluby maja bardzo podobny. Magic są na 10 miejscu, Pelicans na 13. To raczej kwestia oczekiwań w tym sezonie i przy okazji pokazanie jak słabym teamem mimo AD w składzie okazali się NOP. Magic będąc od początku sezony w przebudowie maja prawie taki sam bilans. Wymiana Rossa wiąże się raczej z brakiem miejsca dla niego w planach Magic niż z pozycja i oczekiwaniami NOP. To raczej tonący (NOP) brzytwy się chwyta.

    Lubię to: 6