Dniówka: W sobotę rewanż Rockets z Celtics. Muhammad z ostatnim buyoutem

1
fot. David Santiago / Newspix.pl
fot. David Santiago / Newspix.pl

Shabazz Muhammad zamknął tegoroczny rynek buyoutów. Mimo, że jeszcze wczoraj wyglądało na to, że Minnesota Timberwolves jednak zostawią go u siebie, ostatecznie ustąpili, pozwalając mu odejść. Muhammadowi udało się przekonać drużynę do wykupienia kontraktu, a podobno rozmowy na ten temat trwały już od dwóch miesięcy.

Wolves pewnie tak się upierali, chcąc żeby zostawił im jak najwięcej pieniędzy, bo na boisku go nie potrzebują. Tom Thibodeau przestał właściwie zupełnie z niego korzystać i od początku grudnia dał mu w sumie tylko 55 minut gry. Ale było wiadomo, że skoro Shabbazowi tak zależało (mimo opcji zawodnika na kolejny sezon), to musi wiedzieć, że znajdzie dla siebie nową drużynę. I szybko pojawiły się doniesienia, że dołączy do Milwaukee Bucks, którzy zrobili dla niego miejsce w składzie zwalając Seana Kilpatricka. Zwolnili go tuż przed północą, więc Kilpatrick także jest dostępny do gry w playoffach w innej drużynie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (594): Emocje z magla przeniesione na deski sceniczne
Następny artykułFlesz: John Wall może nie być konieczny w Wizards. Czy Harden to na pewno faworyt do MVP?

1 KOMENTARZ