Dniówka: Najgorsze kontrakty na Wschodzie

4
fot. Ricardo Ramirez Buxeda / Newspix.pl
fot. Ricardo Ramirez Buxeda / Newspix.pl

Ostatni dzień grania przed przerwą na All-Star Weekend i tylko dwa spotkania. Kolejne normalne mecze dopiero za tydzień, więc będzie czas zatęsknić za NBA.

Połowa sezonu już dawno za nami, ale to All-Star Weekend jest momentem, który dzieli fazę zasadniczą i teraz po pierwszej części rozgrywek znajdujemy się w nowej rzeczywistości (wreszcie!), w której na szczycie ligi nie ma żadnego z finalistów, jak to było w dwóch poprzednich latach. Golden State Warriors pozostają głównymi faworytami do tytułu i w playoffach pewnie przypomnimy sobie o ich sile, ale póki co wyglądają na znudzonych długim sezonem, nie widać w nich głodu zwycięstw i po raz pierwszy za czasów Steve’a Kerra nie są liderami NBA do przerwy na ASW. Ich miejsce zajęli Houston Rockets, którzy prezentują świetną grę i dają nadzieję, że rozstrzygniecie sezonu wcale nie jest tak oczywiste jak wydawało się jeszcze kilka miesięcy temu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Ważniejsze statystyki
Następny artykułWake-Up: Nikola Jokić, najszybsze triple-double i 24 trójki Nuggets

4 KOMENTARZE

 1. Jeśli chodzi o Pistons to wypada dodać (wpisuję przybliżoną wartość łącznie z tym sezonem) do Griffina:
  Andre Drummond: 103/4
  Reggie Jackson 49/3
  Jon Leuer 30/3
  Langston Galloway 21/3
  i mój ulubiony:
  Josh Smith 16/3:)

  To jest naprawdę niesamowite, że w sezonie 19/20 Pistons będą wydawać na Griffina, Drummonda, Jacksona, Leuera, Gallowaya i Josha Smitha 103 miliony dolarów:)

  Lubię to: 10