Wake-Up: Rozgrywający LeBron. 41 punktów Gordona. Kontuzja Davisa. 67% Pacers

13
fot. League Pass
fot. League Pass

Sześć meczów rozegrano minionej nocy i od razu, bez dłuższego wstępu przejdziemy do najciekawszych wydarzeń, żeby obejrzeć plakat Blake’a Griffina

Chicago @ Cleveland 112:119 (Holiday 25 – James 34)
Brooklyn @ Orlando 121:125 (Russell 29 – Gordon 41)
New York @ Boston 89:110 (Kanter 16 – Brown 23)
Indiana @ Minnesota 130:107 (Oladipo 28 – Towns 28)
New Orleans @ Portland 93:103 (Cousins 39 – McCollum 23)
Utah @ LA Clippers 84:102 (Mitchell 19 – Griffin 22)

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKsiężarczyk: Giannis. Wyjście z kryzysu.
Następny artykułFlesz: Trochę Zachodu na dole Wschodu (ale czy na dole?). Obrona Blazers jest lepsza

13 KOMENTARZE

  1. Wypowiedź LeBrona to setne albo tysięczne potwierdzenie tego, jakim jest profesjonalistą. Jeśli miałbym powiedzieć za co go szanuję, to na pierwszym miejscu byłaby mądrość i zespołowość na parkiecie, a na drugim rzeczy dookoła boiskowe – etyka pracy, profesjonalizm, jego sprawy rodzinne, akcje charytatywne i brak jakichkolwiek afer. Wzór do naśladowania dla każdego młodego sportowca.

    Celtics bez Haywarda skończą w top4 wschodu, a może nawet top3.

    Chciałbym, żeby Boogie poszedł po sezonie do zespołu z dobrym trenerem i niezłym graczami wokół. Szkoda, że Spurs się zamurowali, bo Pop mógłby dobrze wpłynąć na Cousinsa, a jego duet z Kawhiem byłby mniam. Może opcja z wymianą do Cavs też nie byłaby taka zła, a James by go ogarnął. Gdziekolwiek, byle jego talent przestał się marnować, bo za dużo mówi się o jego wybrykach, a za mało o tym jak kozackim jest graczem.

    Lubię to: 27
  2. Myślę,że na tak słabym wschodzie awanas do PO Celtics mają raczej pewny(dalej są 4 czy 5 najlepszą drużyną).Podoba mi się zatrudnienie Aarona Baynesa,to twardy walczak który doda Celtom fizyczności pod koszem i w walce o zbiórkę.W poprzednich PO były z tym problemy.

    Lubię to: 6