Przerwa Na Żądanie EXTRA: Pierwszy tydzień sezonu i pożar w Phoenix

2

Bartek Tomczak

Najnowsza Przerwa na Żądanie EXTRA! Wspólnie z Przemkiem Kujawińskim, Michałem Górnym i Maćkiem Kwiatkowskim rozmawiamy przede wszystkim o sytuacji w Phoenix Suns – zwolnieniu Earla Watsona i potencjalnej wymianie Erica Bledsoe. Potem sporo o rzeczach, które zapamiętaliśmy z pierwszego tygodnia rozgrywek, a na koniec zapowiedź dzisiejszego pojedynku Lonzo Ball – John Wall.

*Mieliśmy dziś problemy techniczne. Mniej więcej do 9 minuty prawie nie słychać Przemka. Dalej jest już ok, więc mam nadzieję, że jakoś dacie radę, a my za tydzień poprawimy już jakość.

Rozpiska podcastu (25.10.2017):

6:00 Phoenix Suns
24:40 Giannis Antetokounmpo
33:00 Plusy i Minusy
54:15 Najbardziej czekam na… Lonzo Ball – John Wall i typowanie

https://soundcloud.com/przerwa-na-zadanie-extra/przerwa-na-zadanie-extra-25102017

Poprzedni artykułDniówka: Wall vs. Ball. George vs. Pacers. Fultz vs. kontuzja
Następny artykułWake-Up: Buzzer-beater Gordona. Nets zaskoczyli Cavs. Pierwsze porażki Wizards i Grizzlies

2 KOMENTARZE

  1. Suns mają naprawdę dobrze skompletowany skład i sensowny plan przebudowy czyli organizacyjnie w porządku.Co to znaczy,że krąży patologia?Nie wiemy co się dzieje w strukturach wewnętrznych klubu NBA więc nie ma co wygłaszać takich sądów moim zdaniem.Co do Bledsoe to chyba po prostu odechciało mu się tankowania,latka lecą więc chciałby przynajmniej w playofach pograć

    Lubię to: 0
  2. Chłopaki, program jak zwykle na plus, tylko prośba techniczna: klikanie w klawiaturę w tle jest bardzo denerwujące. W każdym razie dla mnie. Prosty lifehack: wystarczy wyciszyć mikrofon jak się nie mówi ;)

    Lubię to: 0