Dniówka: Kto może chcieć pozyskać Erica Bledsoe?

12
fot. Javier Rojas / Newspix.pl
fot. Javier Rojas / Newspix.pl

Eric Bledsoe już przed sezonem miał prosić Phoenix Suns o wymianę, ale kiedy zadzwonił do niego GM Ryan McDonough pytając o tweet „I Don’t wanna be here”, nie chciał przyznać, że miał na myśli drużynę. Tłumaczył, że był w salonie fryzjerskim ze swoją dziewczyną i to tam nie chciał już dłużej być. Przekonywał, że nie miało to nic wspólnego z Suns. Pewnie nie chciał płacić kary za publiczne domaganie się transferu, ale McDonough oczywiście tego nie kupił i Bledsoe został odsunięty od drużyny. Nie ma sensu trzymać na siłę niezadowolonego zawodnika, tym bardziej w sytuacji Suns, gdzie priorytetem nie są zwycięstwa, a dobra atmosfera do budowania młodej drużyny.

Teraz McDonough przystępuje do szukania transferu i już odezwało się do niego kilka drużyn, ale już w czasie wakacji przekonał się, że nie jest łatwo przehandlować Bledsoe, bo historia jego operacji kolan to duże ryzyko. Zobaczymy ile drużyny będą gotowe za niego oddać i czy Suns zdecydują się na szybkie pozbycie się problemu, czy też będą trzymali Bledsoe w domu, cierpliwie czekając na jak najlepszą ofertę. Przypomnijmy, że wszystkie drużyn mają obecnie ograniczone pole manewru, ponieważ nie można jeszcze handlować zawodnikami, których pozyskało się w offseason.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Philadelphia 76ers niszczą psychikę Fultza, Suns odpulają trenera, który ciągnął ich w dół
Następny artykułKsiężarczyk: Giannis. Wyjście z kryzysu.

12 KOMENTARZE

  1. A Spurs nawet nie sprawdzą tej opcji? Z tych wypisanych zespołów myślę że Denver mogą coś fajnego zaproponować,Mudiay jako wysoki guard obok Bookera to lepszy fit,Beasley nie dostał jeszcze szansy a pamiętam jak hajpował go draft express ciekawy SG.Jeśli Suns się zgodzą na kontrakt Farieda to może by to poszło.

    Lubię to: 3
  2. Denver wydają mi się najbardziej logiczną opcją i dlatego boję się, że ostatecznie tam nie trafi, zwłaszcza że te ostatnie wymiany to był porażki i aż boję się co teraz mogliby skleić za paczkę :D

    Lubię to: 0
  3. Najciekawsze wymiany to moim zdaniem z Denver Nuggets, w której może Faried znalazłby się w Phoenix i z Orlando Magic, w której Elfrid Payton założyłby koszulkę ekipy z Arizony. Podobno Faried jest na wylocie z Denver i mówiło się o tym już latem. Wydaje mi się, że Bledsoe wyląduje w Denver Nuggets.

    Lubię to: 3