Fantasy na 6G: Podsumowanie draftu ligi Blue”

12
fot. Halleigh Wars
fot. Halleigh Wars

Maciek Staszewski

Najlepsza liga 6G w tym sezonie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz Top100: #1 LeBron James
Następny artykułWake-Up: Otwarcie sezonu. Złamana noga Haywarda. Rockets pokonali Warriors

12 KOMENTARZE

 1. Liczę na klasycznie bezsensowne wybory dot składu w Sacramento i Randolpha grającego 25-30 minut, gdzie wygrilluje te 15 pkt 8 zb i jakieś trójki, które w pre rzucał jak za starych dobry czasów Knicks i stepbacki z 8 metra <3 To czekam na odezwę od narodu, nie przyjmuję nic w butelkach poniżej 700ml.

  Lubię to: 1
 2. Ciekawy artykuł. Wzięcie Kozy kosztem Króla jest oczywiście podobnym błędem, co skakanie przez barierki w metrze, gdy bagietmajstry znajdują się za Twoimi plecami, ale nie przecierpiałbym tego, gdyby ktoś inny go dostał;P

  Myślę, że ten cytat:
  > Sufitu aż nie widać, ale podłoga jest w szambie.

  trafnie obrazuje możliwości mojego zespołu;P

  Generalnie myślę, że walka o TOP 3 odwróconej tabeli, to coś, co jest bardzo realnym scenariuszem, ale to moje pierwszy fantasy basketball, chciałem wybierać graczy, których darzę sympatią, i którzy IMO mają spory upside. Już nie mogę doczekać się jutra:)

  Lubię to: 3
 3. Ale że zespół Maćka Kwiatkowskiego nazywa się Maciej’s Team? Czy to inny Maciek?

  Poeta 6G tak się przewrotnie wykazał? To zdecydowanie największe rozczarowanie tego draftu :D

  Propsy dla Dragonballerz za najlepszą nazwę!

  Lubię to: 0
 4. Mam pytanie, nie biorę udziału w fantasy 6G, spóźniłem się ale ogolnie gram i mam taki mały dylemacik, patrząc na sufit Bookera i Middletona pod kątem tego sezonu, kontuzji, celow Bucks i Phx. Wymienilibyście Book’a na Middletona ? Wacham się dosyć mocno.

  Lubię to: 0