Sitarz: Pierwszy przegląd zespołów przed sezonem 2017/18: Southwest Division

2
fot. AP Photo

Atlantic | Pacific | Southeast | Northwest | Central

Na 10 dni przed pierwszym meczem preseason ostatnia część przeglądu po dywizjach – Southwest napakowana talentem, w której już tylko dwa zespoły mają „zagwarantowany” udział w playoffach (chyba że w San Antonio i Houston wydarzy się niezrozumiały kataklizm). Do tego nowi-Grizzlies, ci-sami-Pelicans i nie-mogę-się-doczekać-Mavericks z kandydatem do nagrody debiutanta sezonu i rolą właściwą doświadczonemu zawodnikowi. Na samym końcu pierwsze typy, pozycja po pozycji w obu konferencjach, co do których przekonany jestem góra w jednej trzeciej.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz Top100: #35 CJ McCollum
Następny artykułSzósty Gracz Top100: #34 Devin Booker

2 KOMENTARZE

  1. Jak zwykle świetny tekst. Jeśli chodzi o typy to chciałbym, żeby tak to wyglądało. Obawiam się jednak, że Pelicans i Phila mogą się nie załapać, a wyprzedzą ich Denver i Pistons.

    Lubię to: 1
  2. Z moich przeczuć (inaczej nazwać tego nie można). Pelicans zaczną sezon bilansem tak 7-13 mając serię porażek w meczach 10-20 kiedy mają gorszy terminarz i zacznie się zwalnianie trenera oraz plotki transferowe. Nie wierzę w tą drużynę.

    Lubię to: 0