Dniówka: Mason Plumlee doczekał się kontraktu

1
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Sezon zbliża się coraz większymi krokami. Już w nadchodzący weekend zaczynają się pierwsze obozy przygotowawcze, a do pierwszych meczów preseason pozostało tylko 11 dni. To ostatni moment, żeby uzupełnić składy, co dobrze widać, po tym jak kolejni weterani znikają z rynku – Jason Terry, Brandon Rush, Anthony Morrow i Andrew Bogut. A także najwyższy czas, żeby zakończyć ciągnące się całe wakacje negocjacje z zastrzeżonymi wolnymi agentami. I to właśnie zrobili wczoraj Denver Nuggets, uzgadniając warunki nowego kontraktu z Masonem Plumlee.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: EuroBasket 2017. Geniusz Kokoskova
Następny artykułPytania na start sezonu 2017/18: Czy LeBron znów zostawi Cleveland?

1 KOMENTARZ

  1. Jest spora szansa, że zdrowy Cody będzie wychodził w pierwszym składzie, coach Clifford mówił latem, że to otwarta sprawa, patrząc na potencjalny układ S5 i ławki w ich składzie miało by to według mnie więcej sensu, niż na odwrót. Cody jest lepszym ofensywnie zawodnikiem, i dość dobrze funckjnował z resztą podstawowego składu, który się w te wakacje nie zmienił, a Howard lepiej przykryje niedoskonałości w obronie Monka i Kaminskiego.

    Lubię to: 5