Szósty Gracz Top100: #39 Carmelo Anthony

8
fot. Leah Klafczynski / Newspix.pl
fot. Leah Klafczynski / Newspix.pl

#42 BROOK LOPEZ #41 LAMARCUS ALDRIDGE #40 AL HORFORD

Miejsce w 2016: 19

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz Top100: #40 Al Horford
Następny artykułPytania na początek sezonu 2017/18: Kto najbardziej straci na silnej konkurencji w Konferencji Zachodniej?

8 KOMENTARZE

 1. ja rozumiem że to przewidywania na przyszły sezon ale czy Melo aby na pewno powinien być na liście 100 najlepszych graczy NBA? jakoś Rudego Gaya na tej liście nie widziałem, ten człowiek od czasu Melodramy jest chodzącą parodią, a ostatnie 2 lata w drużynie NBA może pomóc tylko w tankowaniu, nie lubię go

  Lubię to: 10
 2. Adam, skoro niedawno Melo rozstał się z żoną, to podejrzewam, że na wyrywaniu zależy mu bardzo:)

  Sorry, że czepiam się literówek, ale ta jest naprawdę zabawna:)

  Jak dla mnie Anthony zdecydowanie za wysoko.

  Lubię to: 22
 3. Melo Srelo, niech spada gdziekolwiek, nawet do ligi chinskiej. On jest wybitnie jednostronnym graczem, ktory na dodatek nie jest liderem. Polecam książkę George Karla „Furious George”, gdzie ten dość dobry trener opowiada jakie miał przejścia z Melo.
  Jako kibic Knicks oddałbym go gdziekolwiek za 2 drugorundowe picki w drafcie, w chwili obecnej samą obecnością na boisku blokuje rozwój pozostałych graczy

  Lubię to: 13
 4. Eh, jeszcze z 7 lat temu opadała mi szczęka, jak widziałem grającego Melo, do dziś pamiętam jego mecz przeciwko LeBronowi i wcale nie odstawał (przynajmniej na oko, bo wiadomo, że o ile indywidualnie obrońcą był jeszcze w miarę, to obrony zespołowej ni w ząb nie załapał). Kilka miesięcy temu widziałem jego mecz i cóż, za wiele już tego bycia małym ofensywnym czołgiem w nim nie zostało. Podobno dalej czasem łapie rzut gorący tak, że urywa mu prawie ręce, ale zdecydowanie zbyt rzadko. Szkoda, bo miał ten błysk, charakterystyczny dla legend swojego draftu.

  Lubię to: 2