Szósty Gracz Top100: #44 Eric Bledsoe

3
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

#47 MYLES TURNER #46 JRUE HOLIDAY #45 JUSUF NURKIĆ

Miejsce w 2016: 42

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (542): Woda dla Krasnoludków (zapowiedź Magic)
Następny artykułSzósty Gracz Top100: #43 Goran Dragic

3 KOMENTARZE

 1. W zeszłym sezonie aż 31 zawodników rzucało ponad 20PPG w sezonie regularnym w NBA. Bledsoe jest najniżej sklasyfikowanym z nich.

  Niby Bledsoe nie jest już tak elektryzujący, jak był, ale ostatnie dwa sezony, w których miał pewne problemy z urazami to jego dwa najlepsze sezony w NBA pod względem zdobyczy punktowych. Punkty PER 36 w ostatnich 3 sezonach to 17,7 ; 21,5 i 23. Ma 27 lat i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przez kolejne 2-3 lata spokojnie utrzymywał się na aktualnym poziomie.

  Zgadzam się, że Suns nie powinni wiązać z nim przyszłości, ale nie potrafię sobie odpowiedzieć na pytanie, kto w takim razie powinien wiązać z Bledsoe przyszłość. Życzeniowo chciałbym powrotu do Clippers, ale realnie nie widzę drużyny, która byłaby na tyle zdeterminowana, by Erica w jakiejś wymianie pozyskać.

  Ta wymiana, w lidze fantasy, w której oddałeś Bledsoe… To jest jakaś masakra, pierwszy raz w życiu widziałem coś takiego, a w fantasy już niejedno widziałem:)

  No i nie powiem, okradłeś rywali potwornie:)

  Lubię to: 7