10 największych niespodzianek offseason 2017

3
fot. AP Photo
fot. AP Photo

41 dni pozostało do startu sezonu 2017/18. Już tylko 41 dni. Jesteśmy coraz bliżej, a kiedy pod koniec września rozpoczną się obozy przygotowawcze, wszystko nabierze tempa. Wtedy poczujemy to przybliżenie daty otwarcia rozrywek, kiedy zamiast przeciągającego się preseason, szybko zaczniemy odliczać ostatnie dni do pierwszych meczów. Dlatego też już wkrótce skoncentrujemy się na zapowiedziach sezonu, ale jeszcze zanim z tym ruszymy, warto spojrzeć wstecz i uświadomić sobie jak wyjątkowy był ten powoli kończący się offseason.

Po strasznie nudnych playoffach, NBA zapewniła nam świetną rozrywkę w wakacje. Nie tylko dużo się działo, nie tylko gwiazdy zmieniały barwy klubowe, ale przede wszystkim działo się wiele zupełnie niespodziewanych rzeczy, które bez większej przesady można było określić szokiem. W playoffach narzekaliśmy, że od początku było wiadomo kto zagra w Finale, natomiast w offseason co chwilę byliśmy zaskakiwani kolejnymi ruchami. Było tego tak dużo, że postanowiłem zrobić listę Top-10 największych niespodzianek.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Tylko i aż Grecja
Następny artykułSzósty Gracz Top100: #52 Harrison Barnes

3 KOMENTARZE

  1. Niespodzianka tez jest to, ze Aaron Brooks wciąż nie podpisał nowego kontraktu. Nie no kiepski joke. Moim zdaniem największe zdziwienie wzbudził jednak Kyrie i jego chęć przejścia gdzieś indziej z Cavs, jeszcze moze co do CP3 to byłem pewien, ze przejdzie do Spurs.

    Lubię to: 2