Dniówka: Zawodnicy NBA na Eurobaskecie 2017

6
fot. Geraldo Bubniak / Newspix.pl
fot. Geraldo Bubniak / Newspix.pl

Jeszcze kilka tygodni temu Isaiah Thomas po raz kolejny mówił o tym, że będą potrzebne pancerne ciężarówki, kiedy za rok będzie odbierał swoją wypłatę, podpisując nowy, maksymalny kontrakt z Boston Celtics. Teraz jednak sytuacja mocno się zmieniła.

Nie jest już zawodnikiem Celtics, a też perspektywa dużej wypłaty w Cleveland Cavaliers czy w jakikolwiek innej drużynie stanęła pod znakiem zapytania, ponieważ wszyscy mówią tylko o jego kontuzjowanym biodrze. Nic więc dziwnego, że IT postanowił zabrać głos i przekonuje, że wróci do swojej dawnej formy i dalej będzie tak samo zachwycał jak w zeszłym sezonie. To dla niego nic nowego, że wszyscy w niego wątpią, ponieważ to historia jego kariery i teraz znowu będzie miał okazję pokazać, że stać go na więcej. Najpierw jednak musi wyleczyć biodro i wrócić do gry, a nadal nie wiemy kiedy to się stanie. Thomas nie wskazał żadnego przybliżonego terminu, ale przyznał, że nie będzie z powrotem na parkiecie tak szybko jak by wszyscy tego chcieli, co może sugerować, że straci co najmniej początek sezonu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (536): Stuk Puk
Następny artykułSzósty Gracz Top100: #60 Victor Oladipo

6 KOMENTARZE