Dniówka: Z-Bo jak na razie nie pomaga Kings. Kto jeszcze został na rynku?

0
fot. tmz.com
fot. tmz.com

Darren Collison stracił początek ostatnich rozgrywek ukarany przez NBA za pobicie żony. Ty Lawson, mający wyrok w zawieszeniu za jazdę pod wpływem alkoholu, w zeszłorocznym preseason sprawił trochę zamieszania wokół siebie, kiedy raz spóźnił się na trening, a potem nie dotarł na samolot drużyny. Matt Barnes był poszukiwany przez policję po wizycie Sacramento Kings w Nowym Jorku w związku z incydentem w jednym z nocnych klubów. Razem z nim był tam też DeMarcus Cousins, który potem rozpoczął wojnę z lokalnymi dziennikarzami ze stolicy Kalifornii.

To wszystko świetnie dopełniało dotychczasowy wizerunek fatalnej, dysfunkcyjnej organizacji. Ale to już ma być tylko wspomnienie przeszłości. Teraz Sacramento Kings próbują zostawić to za sobą i rozpocząć nowy rozdział w swojej historii. Nie ma już Boogie’go, nie ma zawodników sprawiających problemy, a zamiast tego jest duża grupa obiecującej młodzieży i kilku sprawdzonych weteranów, którzy mają pełnić rolę mentorów i budować nową kulturę zespołu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz Top100: #83 Zach LaVine
Następny artykułSzósty Gracz Top100: #82 Gary Harris