Szósty Gracz Top100: #83 Zach LaVine

3
fot. AP Photo
fot. AP Photo

#86 MARKIEFF MORRIS #85 JAE CROWDER #84 JAMAL MURRAY

Zach LaVine jest zdecydowanie najlepszym (przynajmniej na ten moment) zawodnikiem jakiego Chicago Bulls dostali w wymianie za Jimmy’ego Butlera. Wymianie, którą rozpoczęli poważną przebudowę drużyny. Dlatego LaVine staje się teraz największą nadzieją na lepszą przyszłość w Chicago. To od jego rozwoju w dużej mierze będzie zależało to, jak szybko przebiegnie proces przebudowy i jak za kilka lat będziemy oceniać ten transfer z Minnesotą Timberwolves, za który Bulls zostali mocno skrytykowani.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz Top100: #84 Jamal Murray
Następny artykułDniówka: Z-Bo jak na razie nie pomaga Kings. Kto jeszcze został na rynku?

3 KOMENTARZE

    • Chłopak pokazał w poprzednim sezonie, że jest bardzo dobrym strzelcem. Teraz dostał tak naprawdę swoją drużynę i będzie na pewno jej centralnym punktem w ataku. Będzie miał większą rolę w ataku, więc ja się nie zdziwię jeśli będzie zdobywał koło 22 punktów na mecz.
      Gdyby był chociaż solidny w obronie pewnie byłby dobrych kilka lub kilkanaście miejsc wyżej.

      Lubię to: 2