David Adkins: Aspirujemy do wygrania Wschodu

1
fot. Wojciech Figurski / 058sport.pl
fot. Wojciech Figurski / 058sport.pl

David Adkins, szerzej znany jako trener Kevina Duranta z liceum, jest odpowiedzialny za rozwój graczy Washington Wizards (Player Development Coach). Z trenerem miałem okazję rozmawiać już rok temu w Krakowie i myślę, że nawzajem bardzo się zaskoczyliśmy. Coach Adkins nie spodziewał się tak szczegółowych pytań, a ja tak dobrego rozmówcy. Kiedy podczas Marcin Gortat Camp 2017 poprosiłem go o rozmowę, od razu powiedział, że pamięta nasz poprzedni wywiad. Dziś David Adkins wraca na łamy Szóstego Gracza z kolejną porcją insight’u.

Bartosz Bielecki: Tomas Satoransky całą swoją karierę spędził na pozycji numer jeden. Ostatnio w Pradze żalił się, że chciałby być głównym zmiennikiem Johna Walla. Wizards nie widzą go jednak w takiej roli, często ustawiając go na skrzydle.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz Top 100: #91 Aaron Gordon
Następny artykułKto powinien być – a nie jest – w Szósty Gracz Top100?

1 KOMENTARZ