Dniówka: Africa Game. Przedłużenie Wigginsa a transfer z Cavs. Sytuacja Lakers przed 2018

1
fot. twitter.com/NBA
fot. twitter.com/NBA

Podpisanie Iana Clarka przez New Orleans Pelicans to największy ruch na rynku w tym tygodniu, co świetnie pokazuje w jakim momencie offseason się znajdujemy. Jest sierpień, a to już tradycyjnie niemal martwy okres w NBA. Ewentualny transfer Kyrie’go Irvinga czy Carmelo Anthony’ego mógłby teraz to zmienić, ale nic nie wskazuje na to, żeby któryś z nich miał w najbliższych tygodniach zmienić barwy klubowe i w ostatnim czasie nawet nie pojawiają się już żadne interesujące plotki.

NBA ma wakacje. Choć jeszcze nie wszyscy i duża grupa reprezentująca ligę od kilku dni jest w Afryce, gdzie poza corocznymi campami w ramach Basketball Without Borders, zostanie także rozegrany pokazowy mecz w Johannesburgu z udziałem zawodników najlepszej ligi świata.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz Top 100: #94 Reggie Jackson
Następny artykuł12G: Zapowiedź AFC South, czyli czy Watson i Texans stworzą magię?

1 KOMENTARZ