Między Rondem a Palmą (530): Dynastie na rzece Narew

12
fot. twitter.com/znykajacy
fot. twitter.com/znykajacy

Dziś w tataraku.

Kable telekomunikacyjne biegną północ-środkowa Polska. Rozmawiamy o dziwnym spotkaniu na rzece Narew, Kyrie’ego występkach, Danilo Gallinariego występach oraz omawiamy pozakoszykarską przeszłość Johna Kundli spoczywaj w spokoju.

Na siłę wprowadzani są też do programu posłowie, ale na szczęście szybko są z niego wyprowadzani. Pojawia się też nasza specjalizacja, czyli piłka nożna.

UPDATE 11:11. Wyapdejtowałem poziomy głośności, więc jest nowsza wersja poniżej, niż pierwsza. Działam na nowym sprzęcie, w nowym miejscu, bez starych presetów, więc małe kroki

[wpdm_file id=476]

muzyka: Rich The Kid, Famous Dex & Jay Critch „Rich Forever Intro”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNikt o nich nie mówi: Kandydaci do breakoutu
Następny artykułDniówka: Amnestia, której nie było. Dylemat Suns

12 KOMENTARZE

 1. Z cyklu „jeden woli śledzie drugi jak mu z gęby jedzie”: Chorwacja jest chujowa, nie jako kraj oczywiście, ale jak miejsce urlopu z dziećmi na przełomie lipca i sierpnia #glupi ja #za gorąco #suwalszczyzna rules

  Lubię to: 2
 2. W miejscach w których masz Irvinga nie masz Love bo to jest gra z piłką na koźle i tu nie będziesz miał Love jak byś nawet chciał oddać te rzuty Irvinga w małe ręce Mr. 44% z gry to nie przełożysz ich na miejsca i sytuacje w jakich zdobywa pkt. Kyrie o to łał dla obrony przeciwnika. Więcej rzutów Lova to; a) grasz tak że, reszta jest koło niego b)trzeba zwolnić grę żeby wykorzystać Kevina, musisz ustawiać atak pod niego.Trzeba nie mieć serca żeby kazać Lebronowi stać z boku i patrzeć jak ten Piździak morduje się w post up, albo biegać wokół niego nie te czasy.

  Lubię to: 0
 3. hehe a miałem ostatnio na 6G pytać, czy ktoś może tu kupił te gatki :)? Bo muszę przyznać że Zach mnie przekonał a też widziałem mega pozytywne opinie i chyba się skuszę.. sprawdzał ktoś na swojej dupie?

  Lubię to: 0
 4. Maciek, w Słupsku życie społeczno-towarzyskie przeniosło się na wylotówkę w stronę Szczecina. Jeśli chcesz znaleźć tłumy ludzi, to szukaj w Galerii Jantar – centrum miasta po godzinie 18 wygląda niczym centrum Raccoon City z filmu „Resident Evil” po wyjściu żywych trupów z „Ula” ;-)

  Lubię to: 0
 5. 1. Jarosław Kaczyński 167 cm; na rozegraniu
  2. Aleksander Kwaśniewski 170 cm; dobry, szybki strzelec
  3. Radosław Sikorski 181 cm
  4. Jarosław Gowin 185 cm
  5. Roman Giertych 196 cm

  Inaczej niż small ball nie da rady.

  Lubię to: 1