Kajzerek: Dobre życie Kevina Duranta

4
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Latem Kevin Durant przebywa w Los Angeles, gdzie trenuje i odpoczywa. Ma tam posiadłość odpowiadającą jego statusowi gwiazdy najlepszej ligi świata. Na pełnych blasku wzgórzach Hollywood. Zaraz po zakończeniu pierwszej części wielkiego mistrzowskiego imprezowania, Kevin Durant podzielił się z kibicami wideo, na którym przedstawia drogę z The Bay do LA… Przy okazji odsłonił kawałek domu, w którym zamieszka na okres wakacyjnej pracy. Jeśli widzieliście wideo kręcone przez Kevina Duranta przy okazji jego powrotu do zdrowia, pewien szczegół związany z preferencjami KD mógł wpaść wam w oko.

Mam na myśli widok z okna. KD po przeprowadzce do Oakland specjalnie kupił mieszkanie na wzgórzu, by ze swojego tarasu obserwować niemal całą zatokę. Widok zapierający dech malował znakomity krajobraz. Był to także symbol ostatniej zmiany w życiu zawodnika. Z Oklahomy będącej polem rywalizacji nafciarzy, do Golden State uznawanego za perłę w koronie zachodniego wybrzeża. Spojrzenie na przyszłość Kevina Duranta maluje równie spektakularny obraz. Zawodnik nie zapomniał o tym w LA, zapewniając sobie naprawdę dobre warunki…

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (525): Peszi
Następny artykułDniówka: Kto jeszcze ma wolne pieniądze? Harden z super-maxem, Westbrook i Wall następni w kolejce

4 KOMENTARZE

  1. Już myślałem, że nowy film to Goldenstruck, sequel Thunderstruck. Kolejny dzieciak, który zabrał mu talent stwierdza, że zostawienie sobie umiejętności koszykarskich to najlepszy wybór dla niego, podpisuje umowę z Cavs i przeskakujemy z jednego bieguna dominacji NBA na drugi.

    Lubię to: 3