Flesz: Warriors szykują się na Finały 2022, DSJ Nitro, Fultz już skończył Ligę Letnią

9
fot. vox-cdn.com
fot. vox-cdn.com

Mistrzowie z Ligi Letniej w Orlando, wzmocnieni Yogi’m Ferrellem i Dennisem Smithem Juniorem, zagrali z obrońcami tytułu z Las Vegas 2016 niezły mecz.

Napiszę skład pierwszej piątki Chicago Bulls, bo możemy śmiać się z offseason Chicago (czy dwóch), ale MUSIMY w pełni respektować letnioligową potęgę, jaką stał się klub, który dwie dekady temu sprowadził kilku z nas tu. Weteran Lig Letnich Cameron Payne jest rozgrywającym, Denzel Valentine jest wingmanem, pozyskany z Minnesoty Kris Dunn jest drugim wingmanem i pierwszym obrońcą, Paul Zipser jest kreatywną czwórką, a Lauri Markkanen drugą czwórką, maskującą się na piątce. To niesamowicie dobry skład, jak na takie rozgrywki.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Big-Man Milenium
Następny artykułFlesz: Juancho walczy o miejsce w piątce Denver. Fox i młodzi w Kings i Memphis będą grać

9 KOMENTARZE

  1. Macieju a jak zapatrujesz się na zakłady typu zdobycze pkt, asysty, zbiórki danego zawodnika? Oferta u polskich buców nie jest tak bogata jak u zagranicznych eldorado sie skonczylo ale mam wrażenie, że u rodzimych bukmacherów latwiej wylapac błędy problemem niestety jest szybkie limitowanie wygrywających. Grasz czasem tego typu zaklady czy skupiasz sie przede wszystkim na spreadach?

    Lubię to: 2