Między Rondem a Palmą (524): I bekon u góry

8
fot. melissassouthernstylekitchen.com
fot. melissassouthernstylekitchen.com

Dziś w ktopodkim.

Rozmawiamy o przyszłości Big Karna, najlepszych graczach Ligi Letniej, wizycie Rolanda Karpia, o Gordona Haywarda popularności i zwycięzcach/przegranych offseason (cz. 1).

Księga smaków otwarta w połowie.

Jest hołd złożony funkcjonariuszom służb mundurowych, za bezpieczne rozłożenie niebieskiego sznura na chodnikach Warszawy. Naród dziękuje. Cześć i chwała bohaterom.

Mamy też dwa pierwsze typy na sezon 2017/18!

[wpdm_file id=469]

muzyka: Brockhampton „Fake”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Podsumowanie Ligi w Orlando, Big Karn kończy w wielkim stylu
Następny artykułDniówka: Przepłaceni Porter i Hardaway czekają na decyzje swoich drużyn. Ruchy Heat, Spurs, Kings i Mavs

8 KOMENTARZE

 1. Ja mogę kanapkę agentowi Przemka postawić.

  + Agent Przemka powinien się zgłosić do Sixers, bo Sixers posiadali najgorszego centra w tej lidze letniej, którego nie zabierają do Las Vegas. W tej chwili Sixers nie mają chyba żadnego nominalnego centra, najprawdopodobniej na centrze będzie grał Bolden, ale on też na następny sezon wraca do Serbii.

  Oczywiście szanse na angaż w Sixers są minimalne, bo centra to Sixers nie potrzebują, ale miałby szansę się jeszcze pokazać i postarać o angaż w innym klubie.

  Lubię to: 4
 2. Pozdrowienia dla Olgi, mam nadzieję, że będzie reprezentować Sixers w UK, tak jak ja będę ich reprezentował w Chorwacji.

  Co do Kings to też podoba mi się to, że próbują COŚ robić. Niespecjalnie mają interes w tankowaniu + oni po prostu nie chcą tankować. Byli jedyną (?) drużyną z dołu tabeli, która nie próbowała tankować – no może poza 2-3-ema meczami. Mają trochę talentu i jeśli weterani/bardziej doświadczeni gracze będą spełniać swoją rolę, a nie zabierać miejsce młodym, to naprawdę nie musi to wyglądać tak fatalnie.

  Oczywiście na ich niekorzyść przemawia fakt, że są w konferencji zachodniej, ale oni nie mają interesu w tym, aby dochodziło do nich po tym sezonie do przebudowy, bo za rok oddają swój pierwszorundowy pick.

  Lubię to: 0
 3. No już się poczułam wywołana do tablicy;) To jeszcze raz – Ola=Aleksandra
  Olga=Olga i tylko Olga. Dziękuję, do usłyszenia;)

  Co do wywołania właściwego – idę w ZNYKa – brawo, ALE D-League to max. Natomiast napiszę jeszcze – szacunek Przemek, nie spodziewałam się, ukłony.

  Lubię to: 4