Flesz: Podsumowanie Ligi w Orlando, Big Karn kończy w wielkim stylu

8
fot. Twitter.com/Orlandomagic
fot. Twitter.com/Orlandomagic

W czwartek dobiegły końca Ligi Letnie – średnia w Orlando i mała w Salt Lake City. Dziś startuje duża w Las Vegas i każdy dzień przyniesie minimum 5 spotkań. Zobaczymy też w Vegas praktycznie wszystkich zawodników wybranych w Top-10 Draftu 2017.

Przemek Karnowski w wielkim stylu zakończył swój udział w Lidze Letniej w Orlando. Kłopoty z kondycją, co? W ciągu niespełna 24 godzin Big Karn rozegrał dwa mecze, w których zdobywał 0,68 punktu na minutę (34/50). Jeszcze dwa dni temu Karnowski miał po Orlando zająć się kurowaniem kontuzjowanego od kilku miesięcy kciuka, ale wg gonzagowego Spokesman.com ludzie z agencji Wassermana rozglądają się za drużyną w Vegas.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Warriors się wzmacniają. Waiters dostał wypłatę. Presti wygrywa offseason. Crowder w Jazz?
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (524): I bekon u góry

8 KOMENTARZE

 1. Wszyscy wiemy, że Big Karn przy swojej masie i szybkość, niespecjalnie pasuje do dzisiejszej NBA ale…
  Limit zawodników zwiększono,
  PK jest 7 footerem,
  Jak ktoś się zdecyduje na niego, będzie to niski kontrakt,
  Miałby być 3 centrem,
  Przy zaangażowaniu środków i możliwości zespołu z NBA jest szansa na poprawę sylwetki.

  PK z ławki na rezerwowych unitach, może być zawodnikiem wokół którego będzie kręcić się ofensywa. Ze względu na swoje gabaryty w post jest trudny do zatrzymania. Ze względu na swoje podania mógłby pozytywnie wpływać na całą drużynę. Masa = SOLIDNE zasłony.

  Byłem sceptyczny co do PK w NBA ale może ktoś się skusi i podpisze z nim 2+1 (opcja zespołu) licząc na poprawę atletyczną i ofensywną prezencję.

  Lubię to: 9
  • Wiem, że poziom jest wyższy, ale myślę, że warto by zobaczyć jak w preseason-NBA wyglądałoby właśnie to o czym napisałeś Pele:

   „PK z ławki na rezerwowych unitach, może być zawodnikiem wokół którego będzie kręcić się ofensywa. Ze względu na swoje gabaryty w post jest trudny do zatrzymania. Ze względu na swoje podania mógłby pozytywnie wpływać na całą drużynę. Masa = SOLIDNE zasłony.”

   To było pozytywne odkrycie tych dwóch meczów. Zwłaszcza tego wczoraj.

   Lubię to: 4