Flesz: Karnowski już w Magic miał dobry mecz, Warriors mogą stracić McCaw?

14
fot. archiwum prywatne Przemka Karnowskiego / fan page FB
fot. archiwum prywatne Przemka Karnowskiego / fan page FB

Stephen Zimmerman był fatalny w pierwszych meczach Orlando Magic w Lidze Letniej, więc nowy duet menedżerski Magic Weltman/Hammond zwolnił go, zanim dziś 6 lipca kontrakt wyboru w II rundzie Draftu 2016 stałby się gwarantowany. Mam nadzieję, że nie było to zbyt długie zdanie na czwarteczek. Zimmerman był po prostu projektem poprzedniego GM’a Magic – tego, którego nazwiska fani Orlando nie chcą słyszeć. Dodatkowo kłopoty z biodrem wykluczyły już z rozgrywek Jonathana Isaaca.

W tym samym czasie Przemek Karnowski – 59% FG, 12.7 MIN, 6.8 PKT, 0 BLK – zderzył się z realiami Summer-League i z tym, że according-to nie-moje-tylko-Sebastiana-sources niektórzy gracze mają pozapisywane w kontraktach, ile minut w Lidze Letniej muszą grać, minimum. Utknął więc Pi-Karn za Johnny’m OB w Charlotte i grał mało w pierwszych dwóch meczach Kiciusiów. Przepraszam w imieniu organizacji.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Gallinari w Clippers. Kings poszli na zakupy. Steal Thunder?
Następny artykułDniówka: Warriors się wzmacniają. Waiters dostał wypłatę. Presti wygrywa offseason. Crowder w Jazz?

14 KOMENTARZE

 1. Kurde, ale jak tak patrzę na Karnozaura to naprawdę, ogromny z niego misiek. Niejednokrotnie wspominane były problemy z jego utrzymywaniem wagi i naprawdę problemem jest jej zrzucenie? Czy są tutaj jeszcze jakieś zdrowotne dolegliwości, które to uniemożliwiają/utrudniają?

  Pewnie jestem naiwny, ale przy takiej szansie i takiej dostępności dietetyków, produktów i ogólnej wiedzy, nie wyobrażam sobie, że może to być aż taki problem.

  Lubię to: 4
  • To samo pytanie nurtuje mnie od dawna.

   W trakcie chyba drugiego roku Karna w Gonzadze w sieci pojawiło się zdjęcie gdzie było widać, że trochę zszedł z wagą, część tłuszczu przerobił na mięśnie ale ten PROCES nie zakończył się powodzeniem.

   Why Przemo? 5 lat żeby wyglądać bardziej jak Gortat a nie jak Sullinger. Może to lokalny patriotyzm ale uważam, że Przemek w wersji bez sadełka dostałby szansę w NBA.

   Lubię to: 0