Dniówka: Gallinari w Clippers. Kings poszli na zakupy. Steal Thunder?

8
fot. Hector Acevedo / Newspix.pl
fot. Hector Acevedo / Newspix.pl

Decyzja Gordona Haywarda sprawia, że tegoroczny offseason nie będzie totalnym blowoutem w wykonaniu Zachodu. Po tym jak w ostatnich dniach Konferencja LeBrona Jamesa straciła aż trzech All-Starów, teraz dostała chociaż jednego nowego gwiazdora. Nadal jednak ten kierunek z Zachodu na Wschód jest bardzo mało popularny podczas tych wakacji i talent kumuluje się na Zachodzie. Tak samo było także wczoraj, kiedy wszystkie najważniejsze uzgodnione transakcje poza Haywardem dotyczyły drużyn z Konferencji Golden State Warriors.


Zacznijmy od wymiany, dzięki której LA Clippers mogą podpisać Danilo Gallinariego.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Boston w bocznym lusterku Cleveland, Luke Kennard może być solidny w NBA
Następny artykułFlesz: Karnowski już w Magic miał dobry mecz, Warriors mogą stracić McCaw?

8 KOMENTARZE

  1. Hayward raz i to bez przekonania był w all star rozumiem ze może jeszcze zrobić spory progres szczególnie u Brada ale to nazywanie go gwiazdorem jest śmieszne ma dziś.

    Lubię to: 16
  2. A ja chciałbym już wiedzieć z jakimi klubami podpiszą umowy Rose (mówiło sie o Milwaukee i San Antonio) Jennings, Gay, Muhammad, KCP, Rondo (Lakers?), Hardaway Jr, Shumpert, Lawson, Teodosic, Beasley, Nick Young (cos tam sie mówi o Minnesocie), Rodriguez, Brooks, no i czy Larry Sanders na dobre wróci do ligi. Znudziło mi sie czekanie na decyzje topowych zawodników. Najbardziej to jestem ciekaw czy Teodosic zagra w NBA wreszcie i co jeszcze zrobią Brooklyn Nets.

    Lubię to: 5