Flesz: Zapowiedź Ligi Letniej w Salt Lake City. Dziś Fultz vs Boston

9
fot. twitter.com
fot. twitter.com

Kilkadziesiąt godzin po drafcie, już podczas konferencji prasowej w Orlando, sam Jonathan Isaac przyznał, że może być dwa lata od bycia gotowym do gry za dwa lata. Że wiele rzeczy, których oczekuje wygłodniały sukcesu w drafcie fanbase Magic, nie przyjdzie od razu. I w ciągu pierwszych dwóch dni Ligi Letniej 19-letni flaming z St Kitts i Nevis pokazał dlaczego Magic wybrali go z nr 6.

Isaac ma tylko o pół cala dłuższy zasięg, wyciąg w górę (reach), niż 274 cm Bama, ale fakt, że jest jeszcze dobrych 5-6 kilogramów od poważnego grania, sprawia, że można pomyśleć inaczej. Że jest dłuższy. Tak wygląda. Zwłaszcza, że po dwóch dniach rozgrywek lideruje lidze letniej w zbiórkach (10.5), zablokował trzy rzuty w dwóch meczach (w tym jeden łokciem) i jest superdługi, zwłaszcza na ofensywnej desce, którą zjada mleczakami. Pokazał trochę rzadkiego instynktu i timingu, dla tego typu graczy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNuggets zrobili świetny interes zdobywając Paula Millsapa
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (522): Bolkowiada 2017

9 KOMENTARZE

  1. Spoko research i przybliżenie postaci dramatu, sam się nie mogę doczekać meczu Sixers vs Celtics – dodatkowy smaczek to to, że Fultz i Tatum mogli przecież sie zamienić miejscami, ale małe niedopatrzenie ;P

    Korkmaz w lidze letniej nie zagra, bo ma obowiązki tureckie, sosem jest tweet Davida Picka, nie linkuję, bo nie wiem czy można.

    Lubię to: 3
  2. Fajnie Maciej, że zwracasz uwagę na to, gdzie Isaac porusza się na boisku. Tu dużo pracy przed nim, bo często po prostu „zamarazał” na szycie i czekał tam na piłkę. Jest jeszcze mocno kanciasty, ale za trzy, cztery lata może być kotem! Poza tym nie wiem, jak Knicks dobierają swój roster do letniej by tutaj tankować. Mało talentu! Forza Obra Kościan!

    Lubię to: 1