Między Rondem a Palmą (515): Mineta Hall (To będzie wszystko moje)

15

Dziś z molo.

Naprawdę z molo:

Rozmawiamy wreszcie o intrydze! Tyle czekania…

Analizujemy sobotnią wymianę Bostonu z Filadelfią pod tyloma kątami, ile zdołaliśmy wymyślić. Szukamy trójstronnych trejdów z udziałem Cleveland, Paula George’a i innych drużyn.

Nagle pojawia się młody Rosjanin. Snujący plany. Palma broni.

Na koniec zNYK zdaje raport z 35-stronnicowego …raportu w sprawie Ricka Pitino i Louisville. Debiutuje słowo „mineta”. Mamy też ogłoszenie.

I mamy też drugie ogłoszenie: dziś ruszył blog Sebastiana HoopsyHetmana.com

[wpdm_file id=458]

muzyka: Kemba „Caesar’s Rise” 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Jerry West nie ma dość
Następny artykułDniówka: Czy Lakers będą spokojnie czekać na George’a? Co kombinuje Ainge?

15 KOMENTARZE

   • No fajne dzięki za podlinkowanie tylko problem u Maćka z tego co już mówił jest taki że nie dąży do zmiany tylko nie wie która forma jest poprawna i z żadną nie jest konsekwentny raz mówi tak raz tak.Mamy dwa tysiące siedemnasty i dla naszych uszu fajnie jakby tak wymawiał i celowo teraz wstawiam ten kom bo zbliża się podpisywanie kontraktów i ciężko jest słuchać ”dwutysięcznyktóryś” co drugie zdanie.

    Lubię to: 12
    • Zawsze myślałem, że masz na polszczyznę „wywalone” i nie ma sensu Cię pytać, ale skoro zwróciłeś Maciejowi uwagę – dlaczego nie szanujesz interpunkcji?
     Ciekawe rzeczy piszesz zwykle, ale czasami tak stawiasz (lub nie stawiasz) kropki i przecinki, ze trudno się czyta (podobnie jak „ciężko jest słuchać co drugie zdanie”).

     Lubię to: 8
 1. Maciek ty się zachwycałeś Lovem w Minesocie. Pomysł że Celtics chcą Love i oddadzą Picki jest straszny. Danny Ainge nie marzy o niczym innym tylko pomóc Cavs pozyskać Paula George i wzmocnić bezpośredniego rywala.Jeszcze raz Celtics biorą gorszego gracza od Cavs po to żeby Cavs za ich asety mogli pozyskać w to miejsce lepszego gracza i ograć ich w finale Konferencji Genialne.

  Lubię to: 17
 2. Całe wasze założenie na starcie było błędne że musisz dać Pacers (bo rzekomo chcą) 2 picki i startera. Wiadomo każdy rzuca wygórowane warunki przed negocjacjami aby potem zejść w dół. Pacers są pod ścianą nikt znając ich sytuacje nie da im 2 picków i startera. Skończy się na tym że dostaną 1 pick i gościa na ławkę a to może już Cavs wyskrobać.

  Lubię to: 0