Dniówka: Czy Lakers będą spokojnie czekać na George’a? Co kombinuje Ainge?

12
fot. Allen Eyestone / newspix.pl
fot. Allen Eyestone / newspix.pl

W playoffach narzekaliśmy na brak emocji, ale ledwo co poznaliśmy mistrzów NBA 2017, możemy już zapomnieć o minionym sezonie, bo od razu weszliśmy w okres gorącego offseason.

Wreszcie dużo się dzieje. Do draftu pozostało jeszcze kilka dni, a już mamy wymianę z udziałem pierwszego picku, natomiast dzisiaj tematem dnia jest deklaracja Paula George’a o planach opuszczenia Indiany.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (515): Mineta Hall (To będzie wszystko moje)
Następny artykułKajzerek: Andre Iguodala w Dolinie Krzemowej

12 KOMENTARZE

 1. Wymiana: 2gi pick tego draftu za (ostatni rok) Paula George’a.

  Brzmi teoretycznie słabo dla Pacers ale skoro George jest w ostatnim roku kontraktu i niemal otwarcie mówi o Lakers (i nie byłem tego bardziej świadom niż po ostatniej wizycie u Jimmy’ego Kimmela) to lepsze to niż nic. Dla Lakers to też okazja do uniknięcia stresów, także tych związanych z draftem (jakby nie było, mają rozgrywającego i trójkę obsadzone, liczę też PG13)

  Lubię to: 1
  • Wiadomo, że ostatni rok kontraktu jest warty tylko coś dla Cle, bo tylko oni mają szansę go zatrzymać. 2picki pierwszorzędowe to za dużo ale jeden pick to chyba uczciwa cena za rok gry George z szansą na zatrzymanie go.

   Lubię to: 1
   • Jeśli wygrają mistrzostwo mają teoretycznie szansę z tym ze George nawet wtedy może powiedzieć mam pierścień idę próbować w ciepłym LA. Cavs zostaną wtedy bez Love’a i bez PG13. Stąd być może zainteresowanie Butlerem. Reasumując Cavs biorą wszystkich nihil novi. Ale hejtucie GSW za sposób budowania drużyny.:) Wybaczcie, musiałem.

    Lubię to: 1
     • Nie poszedł. Wykorzystał świetną okazja i wycisnal z niej wszystko żeby osiągnąć cel. I zrobił to w pierwszym podejściu. W życiu takie rzeczy się podziwia, tutaj bawimy się w piaskownice i w ideały wybielajac przy tym innych którzy to rozpoczęli sporo czas przed Durantem.

      Lubię to: 1
 2. Nie jestem pewien czy budowanie druzyny wyłącznie na młodych utalentowanych zawodnikach to takie dobre rozwiązanie. W przypadku PHI i MIN teraz wygląda to super perspektywicznie ale czy za 2-3 lata, kiedy być może zaczną powoli dominować w lidze, będą w stanie zatrzymać wszystkich i zaoferować kontrakty jakich oczekują? Szczerze nie sądzę. Pożyjemy, zobaczymy ;]

  Lubię to: 0