Dniówka: Jak odpowie LeBron? Co dalej ze Spurs?

4
fot. Leah Klafczynski / Newspix.pl
fot. Leah Klafczynski / Newspix.pl

LeBron James jest najlepszym koszykarzem na świecie, ale nie tylko dlatego jest również największą atrakcją naszej ulubionej ligi. Zapewnia nam najwięcej rozrywki, ponieważ z nim nigdy nie jest nudno i zawsze daje nam jakieś tematy do dyskusji.

Cały czas coś musi się dziać wokół niego, a jak nic się nie dzieje, albo wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem, on sam prowokuje dyskusje, jak chociażby w trakcie tego sezonu, kiedy głośno zaczął narzekać na brak zmiennika na pozycji rozgrywającego. Lubi kiedy on sam i jego zespół musi zmierzyć się z jakimś przeciwnościami. Nie może być zbyt łatwo, dlatego też po poprzednim meczu nie wyglądał na specjalnie zmartwionego swoim fatalnym występem. Podkreślał, że takie momenty to część playoffów i że trzeba przez nie przejść, żeby osiągnąć sukces, a jeśli miało im się to przydarzyć, lepiej teraz niż w dalszej części.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (503): Z trzeciego rzędu widać lepiej
Następny artykułFlesz: Pre-offseasonowy ranking Konferencji Golden State Warriors

4 KOMENTARZE

  1. Czy ktoś pamięta jak to jest z kontraktem Davida Lee? Coś kojarzę, że został w pewnym momencie zwolniony i przejęty przez Spurs z listy waivers (wylicytowali najwyżej) i płacą mu tylko część wypłaty a 'resztę’ jego poprzedni klub. Ktoś mógłby tę sprawę przybliżyć?

    Lubię to: 0