Dniówka: Game 3 w San Antonio ostatnią szansą na uratowanie Finałów Konferencji

6
fot. NBA TV
fot. NBA TV

To już 20-0 w wykonaniu poprzednich/przyszłych finalistów. Po raz pierwszy w historii NBA mamy sytuację, w której po rozegraniu 10 meczów playoffów dwie drużyny nadal pozostają niepokonane. Wcześniej w sumie tylko cztery razy zdarzyło się, że zespół wygrał co najmniej 10 pierwszych spotkań, a dzisiaj Golden State Warriors mogą wyrównać rekord Los Angeles Lakers z bilansem 11-0 (w 1989 i 2001 roku; wtedy w pierwszej rundzie grano do 3 zwycięstw, więc oznaczało to dojście do Finałów bez porażki).

Cleveland Cavaliers już wyrównali rekord Lakers pod względem najdłuższej serii zwycięstw w playoffach, bo licząc od zeszłego roku to 13 kolejnych wygranych.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Cavaliers zagrali najlepszą połowę w historii sportu. Nikt nie grał tak dobrze jak LeBron teraz gra
Następny artykułGorący Ekspres: Kto przegra pierwszy – Cleveland czy Warriors?

6 KOMENTARZE

 1. kurwa no niech Pop jakoś dotrze do LMA, nie wiem niech dzwoni do Zen mastera może po jakieś niekonwencjonalne techniki, zgasi światło w hali, niech pomedytują razem, spalą joint’a cokolwiek błagam Pop!

  Lubię to: 9
 2. Jordan również miał serię 8 kolejnych meczów z minimum 30 punktami w play offach i to dwukrotnie: na przełomie play off w 87 i 88 oraz play off w 93 i 95 (domyślam się, że chodzi o serię na przestrzeni jednego play off, niemniej nie jest to dokładnie w tekście zaznaczone, stąd mój dopisek odnośnie Jordana).

  Lubię to: 8
 3. blah, blah, blah, Aldridge this, Aldridge that but what Gasol is doing in this playoffs?
  I just hope that this is the last season for this Spanish „drewno” in Spurs.

  Lubię to: 9