Między Rondem a Palmą (497): Złoty Siedemdziesiąt

10
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Dziś w rowie pod Lipawą.

Sprawdzamy czy James Harden nam odpisał i rozmawiamy o tym jak Bartek Bielecki przegrał Waszyngtonowi ważny mecz w Bostonie, o Drafcie 2017 i sensie NBA Draft Combine, Draymonda Greena wojnie z mediami, nowych rozgrywających 76ers i braciach Porzingis w akcji.

[wpdm_file id=427]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Isaiah Thomas robi czasem niesioną, gdy zmienia biegi w koźle
Następny artykułDniówka: Game 6. Rockets walczą o życie. Występ Leonarda pod znakiem zapytania

10 KOMENTARZE

  • A ja wyboru De Aarona Foxa do Philly, podobnie jak za tym, żeby koszulki Brooklyn Nets których od niedawna jestem fanem założyli Derrick Rose i Rudy Gay.

   Lubię to: 0
    • Wiem i rozumiem. Ale uważam, że Rose nadal potrafi grać, a zmiana klimatu (co prawda nadal byłby w NY) przydałaby mu się i grałby coraz lepiej w miarę możliwości, którymi dysponuje. Poza tym Rose w koszulce Nets ożywiłby trochę klimat w Barclays Center. Co do Gaya to on przeciez nadal potrafi rzucać jeżeli mu sie naprawde chce, a myślę, że gdyby otrzymał dobry konrakt to chciałoby mu się jeszcze przez jakiś czas. Wiem, że to nie są jacyś mega zawodnicy, ale kogo mogą jeszcze podpisać Nets? Oprócz Kentaviousa Caldwella-Popa nie zauważyłem innych interesujących zawodników. Bo przecież nie ściągną z Utah Haywarda lub kogoś podobnego.

     Lubię to: 0