Wake-Up: Świetny mecz w Bostonie i 53 punkty wielkiego Thomasa. Spacerek Warriors

2
fot. League Pass
fot. League Pass

Warriors otworzyli drugą rundę spacerkiem po Jazz, tymczasem w Bostonie obejrzeliśmy fantastyczny mecz zakończony dopiero po dogrywce, którego bohaterem był wielki Isaiah Thomas.

Trudno sobie wyobrazić przez co przechodzi Thomas w ostatnich tygodniach po tragicznej śmierci swojej młodszej siostry, w dodatku cały czas będąc w świetle reflektorów, grając w playoffach, a w międzyczasie latając przez cały kraj do swojej rodziny. A jakby tego było mało, dzień przed Game 2 spędził kilka godzin na fotelu dentystycznym po tym jak w pierwszym starciu z Wiazrds stracił zęba. Ale wygląda na to, że na boisku Thomas wreszcie odnalazł wewnętrzny spokój, udało mu się tę tragedię i te wszystkie przeciwności przekuć w motywację i teraz w fantastycznym stylu rozpoczął drugą rundę playoffów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Rozgrywający Horford, schemat Cavs, genialny Harden
Następny artykułFlesz: Czy Cavaliers skautują Warriors? Markieff przegrywa Wizards mecze w tych playoff

2 KOMENTARZE