Dniówka: Jak odpowiedzą Spurs?

3
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Druga runda playoffów rozpoczęła się od dwucyfrowej różnicy na koniec meczu otwarcia każdej z czterech serii, ale już w pierwszym Game 2 dostaliśmy prawdziwy klasyk w Bostonie i także dzisiaj nie powinno zabraknąć emocji, przede wszystkim w San Antonio, gdzie gospodarze muszą odpowiedzieć po kompromitującej porażce.

Houston @ San Antonio (1-0) 3:30

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Czy Cavaliers skautują Warriors? Markieff przegrywa Wizards mecze w tych playoff
Następny artykułWake-Up: Spurs i Kawhi odpowiedzieli, ale stracili Parkera z kontuzją kolana. Cavs 2-0

3 KOMENTARZE

  1. Toronto powinno wyjść piątką zbliżoną do tej z serii z Bucks: Lowry-Powell-DeRozan-Tucker(lub kimś z dwójki Carroll/Paterson)- Ibaka
    W ten sposób zrobią dużo miejsca dla wejść pod kosz dla niskich graczy i utrudnią podwojenia Cavs na graczu z piłką. Ułatwią sobie też obronę rzutów za trzy. James nawet niech szaleje z piłką, rzuca, itd., oby tylko nikt inny nie miał łatwych pozycji.
    Tucker/Carroll muszą wywierać presję na Jamesie, a Ibaka być czujny, aby nie miał łatwych pozycji nawet po ich minięciu do tablicy. Niech gra dużo i się męczy. Jak nie w tym meczu to będzie to miało znaczenie w kolejnych.
    Jak Toronto zagra w sposób zdyscyplinowany to mogą sprawić niespodziankę.

    Lubię to: 9