Dniówka: Co dalej z Clippers? Markieff Morris zagra w Game 2?

4
fot. League Pass
fot. League Pass

Od 2011 roku, kiedy Chris Paul przeniósł się do Los Angeles, jego drużyna w każdym z sześciu kolejnych sezonów wygrywała ponad 60% meczów i to nawet gdy któryś z gwiazdorów Clippers opuścił sporą część rozgrywek z powodu kontuzji, a były to częste sytuacje (tylko w jednym sezonie obaj, CP i Blake Griffin wystąpili w co najmniej 70 meczach).

Pod względem łącznej liczby zwycięstw Clippers są trzecią najlepszą drużyną NBA tym okresie, ale podczas gdy pozostałe drużyny znajdujące się w top-5 tej klasyfikacji co najmniej raz w tym czasie grały w wielkim Finale, oni nigdy nie przeszli nawet drugiej rundy playoffów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz zapowiada półfinał Konferencji Zachodniej: (1) Golden State Warriors vs. (5) Utah Jazz
Następny artykułSitarz: Rozgrywający Horford, schemat Cavs, genialny Harden

4 KOMENTARZE

  1. Przypomniałeś Adam tą serię z Houston, to było mistrzostwo świata ze strony Clippers :) Wtedy chyba mieli swój moment, od tamtej pory nigdy już poważnym kontenderem nie byli.

    Lubię to: 10
  2. z sieci: „W siatkówkę Lech wygrałby to 3:1, w koszykówkę 20 punktami. I to jest właśnie niesamowite w futbolu”.

    a WaszMość Maciej mysli, że Barcelony nie da sie pokonać.

    Lubię to: 3