Szósty Gracz zapowiada półfinał Konferencji Wschodniej 2017: (1) Boston Celtics vs. (4) Washington Wizards

8
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Ostatni mecz pierwszej rudny jeszcze nie został rozegrany, ale już zaczynamy rywalizację w półfinałach Wschodu i obejrzymy pierwsze starcie ciekawie zapowiadającej serii między drużynami, które bardzo się nie lubią, co powinno zapewnić wiele emocji, nie tylko tych czysto koszykarskich.

Mecz numer jeden w Bostonie rozpocznie się dzisiaj już o godzinie 19:00

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPlayoffowy Typer 6G: Półfinały Konferencji
Następny artykułWake-Up: Koniec sezonu Clippers. Koniec kariery Pierce’a. Game 1 dla Celtics

8 KOMENTARZE

  1. Widzę wszyscy jak jeden mąż zapominają o nieobecności (póki co) Mahinmiego. Drugi Unit z Koniem kilka razy ratował Wizards dupę pod koniec RS.

    Długo nie było update’u ws. jego powrotu. Czuję, że Wizards mogą szykować niespodziankę na kilka ostatnich meczów serii.

    Lubię to: 2
  2. Mi w tej serii podobają się Wizards. Powinni wygrać deskę i mimo, że IT dawał w RS radę na Wallu to Wizards wydają się łapać momentum podczas gdy Celtics ciągle są trochę soft… czekam czekam.

    Lubię to: 2