Wake-Up: Playoffy! Buzzer-beater Iso-Joe. Kontuzja Goberta. Raptors znowu przegrali Game 1

17
fot. League Pass
fot. League Pass

Playoffy wystartowały!

Iso-Joe został bohaterem pierwszego dnia. Jazz już na samym początku spotkania stracili Rudy’ego Goberta, ale mimo tego osłabienia udało im się pokonać gospodarzy w Los Angeles, a zwycięstwo zapewnił im buzzer-beater Joe Johnsona.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz zapowiada I rundę play-offów NBA 2017: (4) Washington Wizards vs. (5) Atlanta Hawks
Następny artykułFlesz: Brogdon i Maker lśnili w Toronto, Jazz na niezbadanych wodach bez Goberta

17 KOMENTARZE

  1. Yyy, może następnym razem Adamie, zamiast wyścigu z czasem, „byle szybciej wrzucić wake-upa”, przeczytasz tekst przed jego publikacją? Dwa akapity zdublowane, aż myślałam, że ktoś mi dolał czegoś mocniejszego do porannej herbaty.. Albo nowe stanowisko na 6g- korektor:)

    Lubię to: 9
  2. Czy mieliście problemy z League Passem dziś? Apka i przez www, ze streamingu meczu Spurs – Grizzlies działał tylko 'away feed’, reszta 'this stream is currently notavaible’. Czyszczone ciasteczka, sprawdzane na różnych przeglądarkach.

    Lubię to: 0