Dniówka: Przedostatni dzień fazy zasadniczej. Podsumowanie sezonu Hornets i Nuggets

3

Zostały ostatnie dwa dni i 19 meczów sezonu zasadniczego.

Dzisiaj sześć spotkań, ale tylko jedno będzie miało znacznie dla rozstawienia w playoffach. Będą natomiast dwa ważne pojedynki w kontekście czołówki odwróconej tabeli i też pierwsze dwie drużyny zakończą swoje występy w tym sezonie. Hornets i Suns już od jutra zaczynają wakacje.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (482): Specjalnie dla naszych jeepów
Następny artykułGorący Ekspres: Kto powinien być centrem w All-NBA 1st Team?

3 KOMENTARZE

  1. Błędem był brak jakiegoś porządnego wzmocnienia w lutym, w Charlotte mogli przecież spróbować pozyskać choćby Lou Williamsa. Jeżeli coś gra dobrze, to nie powinno się tego zmieniać, w zeszłym sezonie były wyniki, a po sezonie pozwolili w Charlotte odejść Courtneyowi Lee, który swoje robił, Linowi i Jeffersonowi. Szkoda, że nie spróbowano tam pozyskać latem kogoś wartościowego, lub zrobić jakiejś odważniejszej wymiany w trakcie okienka transferowego. Kogo mogą wymienić teraz nie wiem. Wydaje mi się, że Kaminsky/Lamb/Sessions do wymiany. Walker potrzebuje solidnego zmiennika, ale nie wiem kogo można byłoby z rynku spróbować wziąć.

    Lubię to: 2
    • No i jaką wartość mają ci gracze nie wyciągniesz nic lepszego za Kamińskiego czy Lamba (Sessions ma opcję gracza)Nie mogli zatrzymać Lina,Jefferson i Lee dostali odpowiednio 10 i 12 mln za sezon.To będzie ten sam zespół co w tym roku plus gracz z draftu lub ktoś z wymiany tego picku.MKG jest dużym problemem,Batum jest okej ale nie na maxa a za rok nowy kontrakt trzeba będzie podpisać z Walkerem finansowo są więc nigdzie są po prostu dobrym zespołem z sufitem w granicach 6/7 miejsca w przyszłym sezonie.

      Lubię to: 5