Flesz: Westbrook wyrównał rekord Big O, Gortat i sztuka fake-screeningu, Oubre staje się dobrym graczem

4
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Dobrzy ludzie z Oklahomy. Podczas każdego meczu NBA w Oklahomie, wyróżniona zostaje „Nauczycielka Meczu”, która otrzymuje gadżet, np torbę z logo Thunder. Są to najczęściej kobiety z małych miasteczek porozrzucanych po stanie. Thunder sponsorują im dojazd, hotel, wyżywienie, a potem wyróżniają w trakcie spotkania i pokazują w telewizji.

(44-33) Oklahoma City Thunder wygrali w tym sezonie 32 z 41 meczów, w których Russell Westbrook zaliczał triple-double. Aż 8-krotnie udało mu się to zrobić w mniej niż 30 minut gry i były to z reguły blowouty. Triple-doubles Westbrooka polaryzują jednak opinię publiczną tak mocno, że z wyścigu po MVP robić się zaczyna jeszcze jeden plebiscyt (w ostatniej dekadzie) o tym czy jesteś Pro czy Anty Westbrook.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Westbrook zrównał się z Big O. Lance wrócił do Indiany. Nuggets tuż za Blazers
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (480): Wiolka, nie w tym życiu

4 KOMENTARZE

  1. Pytanie tylko ile sobie teraz Porter i niebawem Oubre zażyczą (jeszcze Max dla Ściany za rok ?). Bo jakby byli w stanie zostać w DC to ci maja coraz lepiej wyglądający skład na kluczowych obecnie pozycjach skrzydłowych .

    Lubię to: 1
  2. Oj to nie był najgorszy mecz Bucks w sezonie. Pierwszy mecz z Dallas przegrany po dogrywce 75-86 to było najgorsze spotkanie Bucks w sezonie oraz najgorszy mecz sezonu jaki widziałem, (nie)polecam.

    Lubię to: 0
  3. Oubre jest bardzo pewny siebie,stawia się wszystkim jak Booker i Chriss tylko nie skacze jak kogucik tylko jak chłop do chłopa.Dobry atleta,stara się w obronie tylko zastanawiam się jak tam jest potencjał ofensywny szczególnie rzutowy bo niemrawo to wygląda.Myślę że jest szansa żeby był lepszy niż ten który dostanie od DC zaraz maxa.

    Lubię to: 0