Wake-Up: Westbrook zrównał się z Big O. Lance wrócił do Indiany. Nuggets tuż za Blazers

11
fot. reddit
fot. reddit

Nuggets zmniejszają straty, są już o krok od zrównania się z Blazers i wyścig o ósme miejsce na Zachodzie pozostaje sprawą otwartą.

Na Wschodzie tymczasem Cavaliers przed dzisiejszą wizytą w Bostonie zrównali się z Celtics. Taki sam bilans mają też Raptors i Wizards. Bulls zaliczyli wpadkę w Nowym Jorku, a Pacers po świetnym comebacku zapewnili sobie zwycięstwo i wrócili od pierwszej ósemki. Był też wielki powrót Lance’a Stephnesona do Indiany.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Wyrównany wyścig o playoffy na Wschodzie. Magic pokazują swoje plany na wakacje?
Następny artykułFlesz: Westbrook wyrównał rekord Big O, Gortat i sztuka fake-screeningu, Oubre staje się dobrym graczem

11 KOMENTARZE

  1. Sprawa Lance’a!
    Nie mam zamiaru bronić tego gracza ale czy reakcje graczy Raptors nie są przesadzone? Czy w ogóle to odpuszczanie nic nieznaczącej końcówki nie jest dziwne? Skoro można odpuścić granie, bo to nic nie znaczy, o niczym nie świadczy, to dlaczego nie odpuszczenie grania nagle znaczy dużo i świadczy o Tobie tak źle?
    Kiedyś trochę dziwiło mnie to odpuszczanie w końcówkach, potem się przyzwyczaiłem, teraz uważam to za coś najnormalniejszego ale nigdy nie pomyślałbym o wku…aniu się na fakt, że ktoś zagrał sobie w momencie kiedy to nie ma znaczenia.
    Mowa tu o braku szacunku, o braku smaku, nazywaniu Lance’a dupkiem. Czy to nie przesada? Dlaczego tak jest to odbierane?

    Lubię to: 20