Dniówka: Podsumowanie sezonu Wolves i Knicks

3
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Dzisiaj w nocy Przemek Karnowski będzie walczył o mistrzostwo NCAA. Ze względu na ten finałowy mecz, NBA miała mieć wolne, ale ostatecznie wykorzystano tę lukę w kalendarzu, aby nadrobić zaległości i rozegrać spotkanie, które na początku marca musiało zostać odwołane z powodu zbyt śliskiego parkietu w Target Center.

(38-38) Portland @ (30-45) Minnesota 1:00

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTurniej NCAA, Final Four: Mecz życia…
Następny artykułWake-Up: Tytuł dla North Carolina. Wolves przerwali serię Blazers

3 KOMENTARZE

  1. Przeczytałem gdzieś, że Shabazza pewnie będą chcieli w Nets. Wydaje mi się, że bardzo możliwe, że będzie chciał opuścić Minnesotę. Grał od początku roku o wiele lepiej niż wcześniej, wygląda więc na to, że chciał pokazać się z jak najlepszej strony.

    Lubię to: 0
    • Brooklyn będzie startował po wielu graczy bo będzie miał kasę a nie będzie komu grać,pewnie o Shabazie myślą ale raczej jako opcja rezerwowa jak nie wyjdzie z innymi bo sam Muhammad jako ofensywna small ball czwórka gra bardzo dobrze.

      Lubię to: 1