Wake-Up: Trwa niesamowita seria Bulls w TNT. Cavs znowu przegrali. Rekord trójek Rockets

9
fot. League Pass
fot. League Pass

Cavaliers nie przestają zawodzić i ponownie oddali Celtics pierwsze miejsce na Wschodzie. Po raz czwarty w tym sezonie zostali pokonani przez Bulls, którzy kontynuują swoją niesamowitą, trwającą już od ponad czterech lat serię zwycięstw na własnym parkiecie w meczach transmitowanych przez TNT. To już 20 kolejnych wygranych i to jest naprawdę dziwne.

Rockets ustanowili nowy rekord największej liczby trójek w sezonie i ten rzut na rekord musiał należeć do ich lidera. 1078!

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: Zaprasza Jan Urban
Następny artykułFlesz: Cavaliers powinni przestać grać. Rain Bros i Nurkić robią play-offy

9 KOMENTARZE

 1. Niesamowite, są 20-0 w TNT, 13-0, gdy księżyc jest w pełni, ale tylko 2-15, gdy dzień wcześniej Trump publicznie obraził Meksykanów!
  Nie wiem, może jestem ignorantem. Lubię cyferki w koszykówce, chętnie obserwuje wszelkie tabelki ze statystykami, ale choćbym chciał, ni cholery nie jestem w stanie dorobić żadnej historii do liczenia wygranych meczów na własnym parkiecie transmitowanych przez jakąś konkretną stację.

  Lubię to: 22
  • Zgadzam się co do dużej ilości statów 'z dupy’ które są przedstawiane na siłę jako „przełomowe” (szczególnie w tym sezonie), ale akurat w tym przypadku mamy do czynienia z meczami przeciwko mocnym przeciwnikom, którymi się w stanach żyje (cały kraj Cię ogląda, otwarta stacja, prime-time itd). Także dla mnie akurat to jest interesująca informacja.

   Lubię to: 18
   • Każdy lubi co innego. Po prostu zrobiło mi się nieswojo, gdy nagłówkiem i niejako newsem dnia w różnych miejscach jest 20-0 w TNT, które określa się słowem „niesamowity” i jego pochodnymi. Trochę jak w kochanych telewizyjach, które potrafią zdemolować ramówkę żeby nadać program specjalny o jebutniętej oponie w limuzynie. Jak sam powiedziałeś, info o 20-0 może być dla kogoś interesujące, ale, przynajmniej dla mnie, nie jest to nic ponad fun fact. Ładnie wygląda, ale niewiele mówi. Ot taki Pas Polsatu.

    Lubię to: 0