Między Rondem a Palmą (478): Trzy w cztery

5
fot. stuttershock.com
fot. stuttershock.com

Dziś w 3w4.

Na pięć Palm przed końcem sezonu regularnego, sprawdzamy ultradokładnie play-off races w obu konferencjach. Jest to bardzo ciekawe. Audycję sponsoruje Turek.

Niestety nie wszystko jest sponsorowane i wszyscy bawią się świetnie. Staramy się nie szydzić z mediów, polityki i zakopać kolejną drużynę. Z różnym skutkiem.

[wpdm_file id=403]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPikle do Kawówki (16): Final Four Bejbi!
Następny artykułDniówka: Westbrook przeciwko Spurs. Harden w Oakland. Lance wraca do Indiany

5 KOMENTARZE

  1. jesli uczen ma wiecej niż 3km (kl. I-III)albo wiecej niż 4km do szkoły(kl. IV-VIII), to samorząd jest ustawowo zobowiązany do zapewnienia transportu.
    Reszta czyli dorośli pozostaje ofiarami wycofywania się państwa ze swoich powinności, niestety decyduje rachunek ekonomiczy a nie dobro obywateli. Brak transportu publicznego to juz nie tylko problem Bieszczadów, ale całego kraju. Wygląda jakby wszyscy mieszkali w metropoliach i byli posiadaczmi wspaniałych SUV-ów czy mogli liczyć choćby na komunikację miejską. Jedyną partią polityczną, która zwraca regularnie uwagę na ten problem jest ta , której nazwa zaczyna sie na R, kończy na M. Ci, o których wspomina M. Kwiatkowski nie kiwnęli przez lata palcem, zby zapobiec procesowi niszczenia transportu publicznego. Dziwne bo wydawaloby sie , ze to wlasnie ich elektorat najbardziej ucierpiał na tych zmianach.

    Lubię to: 3