Dniówka: Westbrook przeciwko Spurs. Harden w Oakland. Lance wraca do Indiany

4
fot. AP Photo
fot. AP Photo

To już przedostatni weekend fazy zasadniczej, podczas którego ponownie NBA przesunie się w cień, ponieważ najważniejszym wydarzeniem będzie oczywiście sobotni Final Four. W NBA najbliższe dni zapowiadają się dość spokojnie, choć emocji nie powinno zabraknąć, ponieważ nadal duża część drużyn nie może być jeszcze spokojna o swoje pozycje. Na niespełna dwa tygodnie przed końcem rozgrywek mocno zawęziła się już grupa walcząca o playoffy, ale cały czas jest jeszcze sporo niewiadomych.

Na Wschodzie trwa wyścig o pierwsze miejcie, w którym Cavs wydają się oddawać pole Celtics, ale jeszcze w przyszłym tygodniu zmierzą się w bezpośrednim starciu, więc pewnie dopiero wtedy wszystko się rozstrzygnie. Na trzeciej pozycji próbują utrzymać się Wizards, odpierając atak goniących ich Raptors, którzy mają już tylko mecz straty i przewagę w postaci wygranego tie-breakera.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (478): Trzy w cztery
Następny artykułBielecki: Od piwa w szatni do randki przez Instagrama, czyli wyjazdowe życie NBA

4 KOMENTARZE

  1. Czy ktoś wie dlaczego Lance wybrał na koszulce numer „6”? Rozmawialiście może z nim? „1” była zajęta, ale pomyślałem, że powinien wziąć „2”, taki symbol, że „druga szansa”, czy coś w tym stylu. Lance wybrał jednak „6” i zobaczymy jak mu się będzie grało z nowym numerem, trzymam kciuki za jego odrodzenie w Indianie. Knight i Stephenson to moi bohaterzy. A co do Final Four to na Polsacie Sport będą transmisje.

    Lubię to: 2