Dniówka: Dołek Cavs. Harden nie zrobi sobie wolnego? Podsumowanie sezonu Kings

10
fot. AP Photo
fot. AP Photo

W poniedziałek Cavaliers zostali zniszczeni w San Antonio. Była to ich druga porażka z rzędu, a już dziewiąta w marcu i wiadomo, że po raz drugi w tym sezonie zakończą miesiąc z ujemnym bilansem (obecnie 6-9, w styczniu 7-8). W pojedynku ze Spurs zostali zatrzymani na najmniejszej liczbie punktów, ale przede wszystkim mają ostatnio ogromne problemy w obronie, gdzie spisują się fatalnie.

Playoffy startują już a nieco ponad dwa tygodnie, a oni w tym momencie nie wyglądają jak drużyna, która ma być jednym z dwóch głównych faworytów do mistrzostwa. Wpadli w dołek, ich pierwsza pozycja w tabeli stanęła pod znakiem zapytania i do tego ze swoją kiepską defensywą będą musieli pokonać 15 lat historii, żeby obronić tytuł… Ale przecież rok temu Cavs w Finałach dobitnie pokazali, co znaczą dla nich te wszystkie historyczne statystyki, bo co z tego, że przed nimi nikt nie wrócił z 1-3? Potrafili wydostać się z tak ogromnego dołka, to tym bardziej nie ma powodów do paniki w czasie gorszego okresu w fazie zasadniczej. Potwierdzili już swoją wartość i to, że potrafią nagle przesunąć wajchę, wchodząc na najwyższy poziom gry. Są mistrzami, mają doświadczenie, najlepszego zawodnika na świecie i kiedy przyjdą playoffy, znowu zaczną dominować.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Top 5 play-offowych „switchów” w 2017 roku
Następny artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: Zaprasza Jan Urban

10 KOMENTARZE

   • Nie ma takiego prawa Murphego, w dodatku ten cytat to całkowite zaprzeczenie tych praw. ( chyba, że to miała być śmieszna parafraza to nie łapie żartu)

    „Jeżeli coś może się nie udać – nie uda się na pewno”
    „Nie uda się nawet wtedy, gdy jednak nie powinno się nie udać.”

    Lubię to: 1
     • Ok. Wybacz, po prostu jak dla mnie tłumaczenie zawsze brzmiało jako:
      „Jeżeli coś może się nie udać, to się nie uda.”

      Lubię to: 0