Dniówka: Warriors w San Antonio. Podsumowanie sezonu Lakers

1
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Nieco ponad dwa tygodnie mecz na szczycie Konferencji Zachodniej został odwołany i obejrzeliśmy tylko pojedynek rezerw dwóch najlepszych drużyn. Dzisiaj kolejne podejście i wygląda na to, że tym razem nikt nie dostanie wolnego i jedynym ważnym nieobecnym będzie wracający do zdrowia Kevin Durant. Chociaż Golden State Warriors ponownie przyjeżdżają do San Antonio grając dzień po dniu.

(60-14) 3w4b2b Golden State @ (57-16) San Antonio 3:30

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (477): Gatki i meniu
Następny artykułWake-Up: Comebacki! 57 punktów Westbrooka. Wygrana Warriors w San Antonio

1 KOMENTARZ

  1. warto dodać że w przyszłym roku ich pick idzie bez protekcji do Philly, więc wypadałoby już zbudować sensowny zespół latem, bo nie ma sensu przegrywać!
    Ciekawa też kwestia kogo wybiorą w drafcie teraz (zakładając top3), rozgrywającego? Balla (z ojcem)? Luke mówił że będą sprawdzali do końca sezonu Russela jako off-guarda, pewnie żeby zobaczyć czy może grać na dwójce z Lonzo..
    no i kolejna sprawa czy wychylać się po PG4 czy czekać na niego..

    Lubię to: 3