Dniówka: Ostatnie starcie Harden vs. Westbrook. Wizards w Cleveland. Playoff Race

3
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Po dwóch kolejnych weekendach zdominowanych dyskusjami o odpoczynku, teraz to my będziemy mogli nieco odpocząć od tego tematu, ponieważ w sobotę nie będzie Saturday Primetime, natomiast w jednym meczu, który w najbliższe trzy dni będzie transmitowany przez ABC/ESPN, gwiazd na pewno nie zabraknie.

Tym największym hitem weekendu będzie ostatnie bezpośrednie starcie Jamesa Hardena i Russella Westbrooka w fazie zasadniczej, a jak wiemy, oni nie robią sobie dni wolnych. Ten mecz w niedzielę, ale mimo że cała uwaga skupia się teraz na Turnieju NCAA, w NBA też szykuje się ciekawy weekend. Przed nami kilka naprawdę interesująco zapowiadających się spotkań.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: Wyścig po MVP
Następny artykułWake-Up Alert: Kobe Bry… Devin Booker rzucił 70 punktów w Bostonie

3 KOMENTARZE

  1. Coś czuję, że LeBron i spółka będą chcieli zagrać przeciwko Wizards, usiądą na ławce w meczu ze Spurs…w internecie będzie gównoburza, a Adam Silver roześle kolejne listy.

    Lubię to: 0