Dniówka: Silver zajmie się problemem DNP-Rest. Podsumowanie sezonu Sixers

2
fot. League Pass
fot. League Pass

Po dwóch kolejnych weekendach, podczas których głównym tematem stała się nieobecność odpoczywających gwiazd w transmitowanych przez ABC/ESPN meczach, Adam Silver nie zamierza się temu bezczynie przyglądać. Wczoraj wysłał wiadomość do właścicieli wszystkich drużyn, pisząc, że tego typu praktyki to „niezwykle istotna kwestia dla naszej ligi” i zostanie ona poddana dyskusji podczas najbliższego spotkania władz NBA na początku kwietnia.

Było też ostrzeżenie o karach, ale nie za DNP-Rest, tylko za nie przestrzeganie zasad dotyczących odpowiednio wczesnego poinformowania ligi, rywali i mediów, gdy podejmowana jest decyzja, że zawodnik dostanie wolne. To na razie jedyny sposób NBA na walkę z tą coraz częstszą praktyką, aby chociaż wcześniej uprzedzić kibica wybierającego się na mecz albo włączającego telewizję, że nie dostanie pełnego produktu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (474): Miłej Polski
Następny artykułGorący Ekspres: Co zrobić z problemem „DNP-Rest”?

2 KOMENTARZE

 1. Tak jak pisałem wcześniej, trejdować JoJo póki jest hype na niego.
  Nadchodzący draft to świetna okazja żeby go dobrze wymienić albo
  wdrapać się wyżej po wartościowy pick.

  Przyszły rok to jego sezon kontraktowy :) :) :)
  Współczuję szczerze GMowi, który będzie musiał wziąć na siebie
  odpowiedzialność podpisania z nim maksymalnego kontraktu …

  Lubię to: 23