Dniówka: Odwrócona tabela. Koniec sezonu Bledsoe i Wade’a. Gentry walczy o utrzymanie stołka

18
fot. AA/ABACA / Newspix.pl
fot. AA/ABACA / Newspix.pl

Wyścig o playoffy powoli wkracza w decydującą fazę, ale równocześnie coraz bardziej rozkręca się walka w odwróconej tabeli o pozycję w drafcie. Każdy chce mieć jak największe szanse, chociaż wiadomo, że potem to loteria i nawet super tankowanie nic nie gwarantuje. Nawet ta najgorsza drużyna ligi otrzymuje tylko 25% szans na zdobycie pierwszego numeru. Trzeba mieć dużo szczęścia, albo być Cleveland Cavaliers, żeby wylosować jedynkę. Philadelphii 76ers i tak to szczęście sprzyjało, że po trzech latach tankowania w końcu wygrali, bo chociażby Minnesota Timberwolves od 2005 roku biorą udział w tym losowaniu, a dopiero w 2015 mogli wybierać jako pierwsi. Sacramento Kings z kolei mają takiego pecha, że w 10 kolejnych loteriach, ani razu nie przypadł im numer w Top-3.

Loteria. Czasami jest też tak, że masz 50% szans, trzy podejścia, a i tak za każdym razem wypada to samo… Żona jest w ciąży i będzie (już jest) trzeci chłopak. Bardzo się z tego cieszę, ale nie ukrywam też, że liczyłem na dziewczynkę. To by było zupełnie nowe doświadczenie, w dodatku miałbym swoją córeczkę tatusia… ale przynajmniej będą mógł teraz być niczym LaVar Ball, z trójką synów, których przygotuję do podbicia NBA :)

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTurniej NCAA, dzień 1: Doug Collins ledwie przeżył, Gonzaga gra dalej
Następny artykułBielecki: Dennis Smith Jr. – sam przeciwko wszystkim

18 KOMENTARZE

 1. a zatem WaszMość 3 : 3 ja
  też niestety Córy brak
  jednakże Imć Adam jeszcze z szansami.
  Moja miała się zwać Wandą (co niemca nie chciała oczywiście)
  Chwała Hetmanowi SzóstegoGracza!

  Lubię to: 8