Kajzerek: Są trenerzy i są TRENERZY

10
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Siedem Osiem nazwisk – starannie wyselekcjonowanych. Starałem się zrobić tak, by wobec swoich wyborów nie mieć cienia wątpliwości. Jedna grupa to koszykarscy pragmatycy, absolutni mistrzowie sztuki – doskonale panujący nad sytuacją i kondycją swojej drużyny. Druga z kolei składa się na ludzi, którzy swoją pracą w tym sezonie nie zdobyli zaufania. To oczywiście nie oznacza, że nie wiedzą, co robią. Niewykluczone, że po prostu źle ocenili sytuację.

TRENERZY PRZEZ DUŻE T

Brad Stevens, Celtics

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Warriors przegrali w Minnesocie, oszczędzą starterów w sobotę w San Antonio
Następny artykułSitarz: Nowe życie Harrisona Barnesa

10 KOMENTARZE

 1. Jedną z cech bardzo dobrego/wybitnego trenera jest jak potrafi sobie poradzić z „trudnymi” zawodnikami. Świetnym przykładem może być Rajon Rondo który nie sprawiał problemów w C’s w przeciwieństwie do pobytu w Mavs czy Bulls.

  Lubię to: 0
 2. Bardzo dobrze się czyta te artykuły ale brakuje w nich tej głębi, tych drobnych detali, które mimo śledzenia ligi na bieżąco nie zawsze udaje się wychwycić. Przeczytałem, bylo miło ale czy dowiedziałem się czegoś nowego? Niekoniecznie. Nie hejtuje, doceniam prace ale trochę konstruktywnej (wydaje mi się) krytyki.

  Lubię to: 26
 3. Ciekawi mnie dlaczego do Mavs nie mają ochoty ściągać klasowi wolni agenci… Top 3 trener ligi, właściciel nie szczędzący ani grosza na swój zespół, wpsaniali fani. A jednak Mavs jest na jednym poziomie jeżeli chodzi o wolnych agentów z niestabilnymi Lakersami i toksycznymi Knicks…

  Lubię to: 1
  • @vonziu
   Odpowiedź na Twoje pytanie jest zawarta w jednym wyrazie – właściciel.
   A jeśli nadal się zastanawiasz to podpowiem, rozbicie zespołu po zdobyciu mistrzostwa, tak, takie działanie Cubana który tłumaczył się po prostu głupio dlaczego tak postąpił odbiło się szerokim echem wśród zawodników i agentów. W skrócie, jeśli zdobywasz pierścień to robisz wszystko żeby po roku mieć kolejny na następnym palcu :)

   Lubię to: 0
 4. A mnie się art bardzo podoba, bo w krótki, ciekawy sposób prezentuje trenerów o których pisze się w sumie mało. Brak ogromnej ilości taktyki i zaawansowanych statów zachęcił do szybkiej lektury przed snem.

  Pozdro

  Lubię to: 10