Flesz: Kryzys Grizzlies, Westbrook = Insane

9
FOT. ZUMAPRESS.com / NEWSPIX.PL
FOT. ZUMAPRESS.com / NEWSPIX.PL

Piszemy, piszę, mówimy, mówię tyle o small-ballu we współczesnej NBA. Tymczasem w tym tygodniu dwie drużyny Konferencji Zachodniej, z aspiracjami co najmniej drugorundowymi, dokonały zmian w swoich pierwszych piątkach, które przybliżyły ich do czasów niedawno minionych.

Ostatniej nocy w dwóch niezwykle interesujących pojedynkach Top-7 Zachodu zobaczyliśmy cztery zespoły grające wysoko. Czy to wszystko związane jest z kłopotami Golden State Warriors, którzy są 2-3 w pięciu ostatnich meczach? A może to tylko zwykły przypadek? W każdym razie, jest to interesujące.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Wielki mecz Nurkica. Westbrook wyrównał osiągnięcie Wilta. Kolejna porażka Cavs
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (473): Playoffy!

9 KOMENTARZE

  1. Fajny taki usage i napewno zjawiskowo sie go ogląda , ale ilu liderów usage zdobyło w tym samym sesonie mistrzostwo ? 2 dni temu Broży rzucił 58 pkt i przegrali mimo, że akurat trafiał . A często jednak nie trafia . Git że ograniczył pullap 2ki , teraz spławikuje analitycznie za linią za 3. 24.5 FGA na mecz , no c’mon jak ci średnio rzucający ludzie na około mają mieć okazję do poprawy swojej pewności rzutowej w meczu .

    Lubię to: 5
  2. Kontrakt Parsonsa zatrzyma Memphis w szarej strefie na lata.Pisałem w lato zamiast coś ruszyć obudować na nowo ten duet wolą brnąć dalej w średniactwo,śmiejemy się z Atlanty a jest duużo ciekawsza.

    Lubię to: 4