Dniówka: Warriors w San Antonio. Wyścig po pierwsze miejsce też na Wschodzie

4
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Jeszcze miesiąc temu wszystko zmierzało w stronę oczekiwanego od samego początku sezonu scenariusza, zakładającego, że Golden State Warriors i Cleveland Cavaliers bez większych trudności zakończą rozgrywki na pierwszych pozycjach w swoich konferencjach. Od tamtego czasu jednak najpierw z gry wypadł Kevin Love, potem Kevin Durant i w ostatnich dwóch tygodniach ich przewaga nad rywalami zaczęła szybko topnieć.

Cavs przegrali trzy kolejne mecz, a łącznie już 5 z ostatnich 7, podczas gdy Warriors po raz pierwszy od niepamiętnych czasów w fazie zasadniczej zaliczyli dwie kolejne porażki i od kontuzji KD mają bilans 2-3. Wykorzystują to Boston Celtics, którzy w tym miesiącu pokonali już obu finalistów, a także San Antonio Spurs, którzy dopiero co zakończyli serię 9 zwycięstw i wygląda na to, że w końcówce sezonu szykuje nam się bardzo interesująca walka o pierwsze miejsca po obu stronach NBA.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (473): Playoffy!
Następny artykuł12GNFL Podcast: Początek Free Agency

4 KOMENTARZE